HPM Therm.

Napíšte nám alebo špecifikujte svoju objednávku ešte dnes! Napíšte nám
ŠPIČKOVÉ VÝROBKY Po výrobe naše produkty skúšame a preverujeme. Spĺňame viacero technických ISO certifikátov. Politika kvality >

Výrobky

Tepelné výmenníky
Tepelné výmenníky

Využívajú sa na odovzdávanie tepla všade tam, kde nie je možné odovzdávať teplo priamo od zdroja do spotrebiča.

 
Radiátorový program
Radiátorový program

Radiátory sú určené pre široké spektrum aplikácií doplnkového vykurovania obytných i komerčných priestorov.

 
Pasívne chladenie
Pasívne chladenie

Tiché chladenie pasívnymi stropnými konvektormi na báze odovzdávania tepla voľnou konvekciou.

 
Chladiče polovodičov
Chladiče polovodičov

Vyrábame aj chladiče výkonových polovodičových súčiastok z tepelných trubíc.

 
 
Vitajte na webovej stránke HPM Therm

O spoločnosti HPM therm

Máme a rozvíjame dobré vzťahy s okolím

hpm budovaHPM Therm s.r.o., založená v roku 1998, je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zameraná na strojársku výrobu v oblasti tepelnej techniky.

Jej produkty sú používané vo výrobkoch pre rôzne oblasti priemyslu a občianskych stavieb určené pre vykurovanie, chladenie a spätné získavanie tepla. Dlhoročné skúsenosti manažmentu i zamestnancov s navrhovaním, konštrukciou a výrobou lamelových výmenníkov tepla a nové požiadavky od spokojných zákazníkov nás motivujú k neustálej inovácii a vývoju nových výrobkov a postupov.  

Spoločnosť realizuje svoju výrobnú ako aj obchodnú činnosť vo vlastných priestoroch a patrí medzi významných lokálnych zamestnávateľov. Dlhodobo zamestnáva viac ako 50 zamestnancov.

hpm vyrobaMinimálne 80% produkcie je umiestnenej na export. Vďaka spokojnosti tradičných zákazníkov sa obchodné aktivity spoločnosti stabilizujú a upevňujú najmä na trhoch v Nemecku, Rakúsku, Česku a Slovensku a nezaostávajú ani na trhoch ako je Rusko, Anglicko, Maďarsko, Poľsko, Francúzsko a iné.

HPM Therm spolupracuje so svojimi odberateľmi aj dodávateľmi za účelom zvyšovania kvality svojich výrobkov. Jej prvoradým cieľom je uspokojovať priania a potreby svojich zákazníkov.